Виставка до 30-річчя Черкаського художнього музею /Черкаський художній музей – у контексті музеїв світу/

Виставка до 30-річчя Черкаського художнього музею
/Черкаський художній музей – у контексті музеїв світу/

26 жовтня 2021 року відбулось відкриття виставки до 30-річчя Черкаського художнього музею «Черкаський художній музей – у контексті музеїв світу».

Черкаський обласний художній музей був відкритий для відвідувачів у 1991 році, коли було проголошено нашу державу Незалежною. З нагоди 30-річчя музею експонується плакатна виставка випускників Черкаського державного бізнес-коледжу, нині студентів Київського національного університету технологій та дизайну. Куратори даного проєкту: доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету – Яковець Інна Олександрівна та кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, директор Черкаського художнього музею – Гладун Ольга Дмитрівна. В експозиції представлено варіанти айдентики Черкаського художнього музею, рекламоносії та плакати на тему: «Черкаський художній музей – у контексті музеїв світу».

Надзвичайно приємно те, що Черкаський художній музей студенти порівнюють поряд із іншими сучасними відомими музеями світу, наприклад, Нью-Йоркський музей сучасного мистецтва (MoMA), Музей Соломона Ґуггенхайма у США (Guggenheim), Національна галерея в Празі (NGP) та ін. Високий професійний дизайнерський рівень показали студенти: Лисенко Анастасія, Савченко Богдан, Стиранець Валентина, Лукіша Вероніка та ін.
Головним графічним образом даного проєкту, який вплинув на формування загального візуального контексту, стала робота сучасного українського художника Миколи Маценка «Неофольк». Дана робота є ключовим елементом брендингу музею.

Виставка створена у співпраці із Громадською організацією «Українська творча спілка «Три крапки».

Виставка діє до 25 листопада 2021 року.