Online виставка до Великодня із фондової колекції музею

Великдень – одне з найважливіших християнських свят. Воно уособлює звільнення від гріхів. Цього дня віруючі згадують, як воскрес Спаситель, а світле Воскресіння наповнює добрими справами.

Черкаський художній музею вітає всіх православних християн із світлим святом Воскресіння Христового!

Бажаємо усім українцям, хто боронить нашу країну, на фронті та втилу, хто знаходиться в окупації і чекає та вірить у нашу перемогу, світлого і мирного майбутнього.

«Борітеся – поборете, вам Бог помагає!» – як говорив наш пророк Тарас Шевченко.

До свята Великодня презентуємо виставку із фондової колекції музею.

На фото роботи:
- «Пасхальний натюрморт» Євгенії Геращенко;
- «Народна творчість» Василя Євича;
- «Осіння пасхалія» Оксани Давидюк;
- «Писанки» Тамари Гордової;
- «Краплини сонця» Галини Тимошенко та Христини Шинкарчук;
- «Древо життя» Марії Добридень;
- «Писанки» Мирослава Куця;
- «Привіт з України» Миколи Маслюка;
- «Краса Черкащини» Ялини Ратушняк.