Персональна виставка Олександра Бондаря «Творча подорож в минуле»

Персональна виставка Олександра Бондаря «Творча подорож в минуле»

Народився у 1963 році у місті Черкаси. З 1981 по 1987 роки навчався у технічному виші у місті Санкт-Петербурзі, отримав фах інженера-електомеханіка. Паралельно вчився малювати на курсах у Ленінградській академії живопису імені І. Рєпіна.

Розвивався як майстер у малих пластичних формах та живопису. У 2000-х роках створював скульптури з глини та гіпсу. Декілька робіт було подаровано музею у Чигирині.

У 2016 році брав участь у проєкті «SILENT AUCTION» виставки сучас-ного мистецтва «Exhibit Here», яка проходила у Лондоні. Завжди захоплювався класичним живописом та творчістю Сальвадора Далі. У 2017 році одну з робіт за мотивами творів Далі було продано на бла-годійному аукціоні на підтримку Лондонського Українського католицького університету.

Поштовхом до створення серії робіт олійного портретного живопису стало відвідування музеїв та палаців у Англії, Франції та Іспанії.

В експозиції представлено копії творів всесвітньо відомих художників Рембрандта, Рубенса, Тіціана, Халса, Далі, також авторська інтерпретація образів світових зірок рок музики з серії «Монстри рока» Купера, Тайлера, Меркурі, Рідчардса. Презентована частина нових серій «Мої друзі в картинах старих майстрів» та «Сучасні пристрої в картинах старих майстрів».

Instagram @bond_art_ist
Facebook: Бондар Олександр
Тел: +38 067 470 13 30

Read more

«Венера» Персональна виставка графіки Максима Гладька

«Венера» Персональна виставка графіки Максима Гладька

Черкаський художній музей презентує арт-проєкт заслуженого художника України Максима Гладька — «Венера». Венера — давньоримська богиня любові, краси, бажання, сексу, материнства, весни, садів, процвітання і перемоги. За деякими припущеннями, спочатку Венера була персоніфікацією абстрактного поняття «милості богів». Її образ було запозичено з грецької богині краси і кохання Афродіти. Усім відомий скульптурний образ

Персональна виставка живопису полтавського майстра Вадима Іщенка

Персональна виставка живопису полтавського майстра Вадима Іщенка

Черкаський художній музей презентує виставку майстра з Полтавщини Вадима Іщенка. Митець працює у жанрі малярства та декоративного мистецтва. Натхнення для творчості художник черпає з природи, національного народного побуту та легенд.Народився Вадим Васильович Іщенко у 1970 році в місті Лозова Харківської області. У 1978 році батьки разом з сином переїжджають

Презентація фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставка-спогад «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив»

Презентація фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставка-спогад «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив»

11 квітня у Черкаському художньому музеї відбулась презентація одразу двох проєктів: фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставки-спогаду «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив» та презентація. Мапа «Mariupol.Me» — це сучасне рішення, яке покликане об’єднати ініціативи віртуального світу про Маріуполь на одній платформі та створити комплексний фіджитал-проєкт, який водночас