Персональна виставка Олександра Бондаря «Творча подорож в минуле»

Народився у 1963 році у місті Черкаси. З 1981 по 1987 роки навчався у технічному виші у місті Санкт-Петербурзі, отримав фах інженера-електомеханіка. Паралельно вчився малювати на курсах у Ленінградській академії живопису імені І. Рєпіна.

Розвивався як майстер у малих пластичних формах та живопису. У 2000-х роках створював скульптури з глини та гіпсу. Декілька робіт було подаровано музею у Чигирині.

У 2016 році брав участь у проєкті «SILENT AUCTION» виставки сучас-ного мистецтва «Exhibit Here», яка проходила у Лондоні. Завжди захоплювався класичним живописом та творчістю Сальвадора Далі. У 2017 році одну з робіт за мотивами творів Далі було продано на бла-годійному аукціоні на підтримку Лондонського Українського католицького університету.

Поштовхом до створення серії робіт олійного портретного живопису стало відвідування музеїв та палаців у Англії, Франції та Іспанії.

В експозиції представлено копії творів всесвітньо відомих художників Рембрандта, Рубенса, Тіціана, Халса, Далі, також авторська інтерпретація образів світових зірок рок музики з серії «Монстри рока» Купера, Тайлера, Меркурі, Рідчардса. Презентована частина нових серій «Мої друзі в картинах старих майстрів» та «Сучасні пристрої в картинах старих майстрів».

Instagram @bond_art_ist
Facebook: Бондар Олександр