Відкриття виставки плакатів конкурсу «Країна сама себе не зробить».

Виставки 20 вер 2022 р.

20 вересня у Черкаському художньому музеї відкрилась виставка плакатів конкурсу «Країна сама себе не зробить».

30 років розбудови української держави дали нам досвід впливу суспільства на державотворчі процеси. Ми відстояли демократію на трьох революціях, 23 рази формували органи влади на виборах, виховали ціле покоління людей у незалежній Україні, відстоюємо свої території на війні з росією. Суспільство з таким досвідом може і має творити стійкі та якісні зміни. І для цього протягом наступних десяти років нам потрібно збудувати ефективні демократичні інституції. Саме тому ми у Центрі спільних дій обрали таку назву конкурсу – «Країна сама себе не зробить». Бо це про залучення кожного із нас до творення країни, в якій ми живемо.

Питання конкурсу були наступні:

  • Як змінюються громадяни у своїх цінностях у час повномасштабної війни?
  • Як кожен виборює майбутнє України на своєму фронті?
  • Що робить влада різних рівнів для перемоги?
  • Яка наша роль у відбудові країни і творенні державних інституцій?
  • Що ми будемо робити після закінчення війни, після виборів і кожного наступного дня?
  • Як змусити владу тебе слухати?
  • Яка вона — Україна 2031?

Оцінювали роботи члени журі: акторка Ірма Вітовська, громадська діячка Ярослава Гресь, ілюстратор Олександр Грехов, інфографістка Надя Кельм, кулінар Євген Клопотенко, музикант Іван Марунич, волонтер Сергій Притула та політична діячка Оксана Сироїд.

Загалом в конкурсі взяли участь 236 авторів, які надіслали 331 роботу. Запрошуємо до огляду 17 кращих плакатів авторів з різних куточків України.

У реалізації конкурсу нас підтримали бізнес та інформаційні партнери: Green Forest, Gifty, Arthuss, MacPaw Space, Світ Кави, Projector, Comfy, Фотоврамкці, Urban Space 500, 1991 Open Data Incubator, Радіо Культура, Українське радіо, platfor.ma, Studway, creativity.ua, DesignTalk, School of Visual Communications.

Виставка діятиме з 20.09.2022 до 04.10.2022 р.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!