Виставка до Міжнародного дня захисту дітей (з фондової колекції музею)

Виставки 1 черв 2021 р.

Хто з нас дорослих не пам’ятає той час, коли все було таким великим і цікавим, а ми були маленькими й допитливими? Як же приємно згадувати дитинство – час мрій і фантазій, експериментів, щоденних відкриттів і віри в дива! Пригадуючи себе, ми починаємо краще розуміти світ сучасних дівчаток та хлопчиків.

Діти України завжди у центрі нашої уваги і особливо 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята Черкаський художній музей презентує виставку живописних творів з фондової колекції музею, присвячених темі дитинства.

До цієї теми часто звертались у своїй творчості черкаські художники-класики Федір Хохлов та Петро Козін. Митці вдало вхопили і передали на полотні емоції та внутрішній світ своїх маленьких героїв, попри те що працювати над дитячими образами непросто.

Петро Козін зображує дітей в контексті різних тем, зокрема родинного життя. Художник не намагається ідеалізувати наш світ, а подає його справжнім, тому у його творах дитячі образи сповнені різних емоції: від смутку до щастя.

А наскільки буде щасливою малеча залежить від дорослих, адже наші любов та піклування допоможуть «розфарбувати» дитячий світ у яскраві кольори та перетворити мрії на реальність. Тож починаймо творити дива вже відсьогодні і нехай світ сповниться щасливим дитячим сміхом!

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!