Настрої зими

Виставки 23 лист 2021 р.

З особливою красою білих засніжених ландшафтів, бадьорим морозяним повітрям, атмосферою довгоочікуваних різдвяних та новорічних свят асоціюється найхолодніша, та все одно найдивовижніша пора року – зима. Скільки в ній світла, чистоти, свіжості!

З року в рік зимові краєвиди надихають вітчизняних митців. Представлені на виставці пейзажі демонструють, якою бачили цю пору в минулому та як зображують її нині.

Багатством кольорової палітри зачаровують карпатські краєвиди заслуженого художника України Золтана Шолтеса та черкаського художника Федора Хохлова. Зима в їхньому виконанні позбавлена кольорової обмеженості, суворості, сумних настроїв. Автори натякають на той могутній імпульс оновлення природи, що акумулювавшись взимку, вибухне життєдайною енергією навесні.

Знайомі куточки рідної Черкащини постають у творах Матвія Коган-Шаца, Миколи Сапієнка, Пилипа Блінова, Віктора Лісаченка, Вадима Нелепа. Їхні пейзажі транслюють різні настрої: від задумливо-сумного до світлого та життєрадісного. Художники немов запрошують побачити знайомі місця та буденні картини життя з іншого боку, відчути їхню винятковість та дивовижність.

Казково-загадковим зображує зимовий ліс художник-аматор Іван Суботін. Іншим за настроєм є пейзаж Василя Харченка. Вкриті снігом сосни у його виконанні налаштовують на стишене споглядання. А полотно Майї Удоденко «дихає» справжнім морозяним повітрям, зачаровує крижаною красою та тією загадковою таємничістю, що притаманна природі лише взимку.

Кожен з представлених на виставці творів є підтвердженням того, що навіть холодна, немов позбавлена життя зима, несе у собі красу й чарівність та щедро дарує її кожному з нас.

Виставка діє до 21 січня 2022 року

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!