У Черкаському художньому музеї стартував проєкт Миколи Бабака: колекція сучасного українського мистецтва

Анонси 2 лип 2021 р.

У цьому році Черкаському художньому музею виповнюється 30 років. Музей розташований в географічному центрі України, що робить його максимально доступним для українських та іноземних гостей. Черкаський художній музей один з наймолодших у нашій державі. Створений в 1991 році, він є ровесником незалежної України.

Основу музейної колекції складають твори українського мистецтва XX ст. Місією музею є не лише збереження, а й накопичення музейного фонду.

Сьогодні музей активно співпрацює з фондом відомого мецената Миколи Бабака, який уже подарував музею частину своєї власної колекції української народної ікони Середньої Наддніпрянщини.

Микола Бабак є автором безпрецедентної ідеї створення на базі музею колекції сучасного українського мистецтва. За підтримки друзів, колег, авторів, він збирає колекцію робіт топових сучасних українських художників, які будуть представлені в постійній експозиції музею. Завдяки дарункам найкращих українських митців Черкаський художній музей буде володіти найвагомішою колекцією сучасного українського мистецтва.