Персональна виставка Алли Дешевих

Персональна виставка Алли Дешевих

01 лютого відбулось відкриття персональної виставки Алли Дешевих «Бути жінкою».

Черкаський художній музей презентує першу персональну виставку живопису Алли Дешевих. На виставці представлено 19 різнопланових робіт, які складають лише невелику частину творчого доробку мисткині. Алла експериментує з різними напрямами та стилями, творчо поєднує сучасні техніки і матеріали для створення унікальних інтер’єрних картин.

Творчий шлях мисткині незвичний. Вона не є професійним художником, раніше працювала у фінансовій сфері, наразі є тату-майстринею. Попри зайнятість, Алла завжди малювала у вільний час, займалася самоосвітою по спеціалізованих книгах та майстер-класах. Її надихають роботи відомих художників імпресіоністів, які свого часу створили революцію в живописі, та картини маловідомих сучасників по всьому світу.

А сама Алла Дешевих про себе і свою творчість розмірковує так:
«Хто я?»
Ми ідентифікуємо себе за своїми ролями в цьому житті, за професією або своїм впливом на когось. У мене немає художньої освіти. У моїй трудовій книжці написано, що я – економіст, працювала в банку багато років. А ще двоє людей на цьому світі називають мене мамою.

У 39 років я кардинально змінила професію. ЇЇ офіційної назви не існує в Україні – я стала тату-майстринею. Вже кілька людей повернулися до мене за новими малюнками на їх тілах. А головне – я жінка. Тому ця виставка присвячена жінкам і тій красі, яку жінка може принести у ваше життя. В експозиції представлено роботи, які демонструють моє захоплення жіночою красою та грою з барвами.

Я нестямно люблю писати картини, створювати щось нове за допомогою пензля та фарб. Почала малювати ще в школі, але довго ніхто не сприймав це серйозно. Це було лише хобі у вільний час, коли у мене було натхнення. І лише зараз, з відкриттям своєї першої виставки, я можу назвати себе ще й художницею.

Останнім часом захоплююсь новими техніками роботи з алкогольними чорнилами, рідким акрилом, поєднанням акрилових та олійних фарб, які перетворюють чисте полотно на сучасні інтер’єрні картини. Творчість для мене – це шлях від абстрактних образів до космічних фантазій, непередбачувана пригода з захопливим результатом».

Виставка діє до 01 березня 2022 року.

Read more

Майстерклас від Сергія Герасименка «Іконописні образи в техніці монотипія»

Майстерклас від Сергія Герасименка «Іконописні образи в техніці монотипія»

У Черкаському художньому музеї відбувся авторський майстерклас від Сергія Герасименка «Іконописні образи в техніці монотипія». Учасники мали змогу зануритися у світ сакрального мистецтва, опанувати особливості старовинної техніки та створити власні іконописні образи. Дякуємо всім, хто долучився до творчого процесу!

Здур Бобіч (Володимир Бабченко) «Ядерне тремтіння»

Здур Бобіч (Володимир Бабченко) «Ядерне тремтіння»

Черкаський художній музей презентує персональну виставку сучасного черкаського художника-графіка, концептуаліста Здура Бобіча (Володимира Бабченка) «Ядерне тремтіння». Творчий проєкт «Ядерне тремтіння» — це знеособлення людини і спотворена естетика, які мають перегук із футуризмом та водночас актуальні і у наш час. Також проєкт має подвійність сприйняття. «Ядерне тремтіння» — великі, сильні, базові, первісні відчуття