Online виставка творів Миколи Сапієнка «Справжня Україна»

У колекції Черкаського художнього музею знаходиться багато мальовничих пейзажів, які оспівують природу нашої прекрасної України. Та вирізняються з-поміж них особливі, написані з щирим теплом – роботи Миколи Сапієнка. Ніби маленькі віконця, які відкривають нам вид на чудові краєвиди рідної Черкащини, його роботи прикрашають зали постійної експозиції музею.

У цей день, 15 травня в селі Теремці Чорнобильського району Київської області народився талановитий художник Микола Данилович Сапієнко (1935–2014). Він жив і творив у селі Благодатне (Чапаєвка) Золотоніського району на Черкащині. Весь свій вільний час художник приділяв улюбленій творчій справі. Митець брав участь у різноманітних виставках і пленерах, а його картини охоче купували колекціонери з України та інших країн. Для його робіт характерні прозорість, просторова глибина і відчуття присутності. Він тонко відчував і відтворював на полотні особливу красу сільської місцевості та природи рідного краю. Творчу спадщину художника доповнюють також натюрморти й портрети.

Художній музей щиро дякує родині художника за подаровану колекцію, що поповнила Державний фонд України.

Запрошуємо до перегляду online виставки його творів із фондової колекції музею.