Online виставка графічних творів присвячених архітектурі України із фондової колекції музею

Сьогодні, 1 липня, в Україні відзначають День архітектури та містобудівників.

Після Другої світової війни у всьому світі пам՚ятки архітектури потрібно було відновлювати з руїн. Міжнародна спілка архітекторів у 1946 році заснувала всесвітній День архітектури, щоб вшанувати важливість своєї праці. У 1995 році за указом президента Леоніда Кучми свято стало офіційним в Україні. Пізніше у світі його почали відзначати першого понеділка жовтня, проте в Україні ця дата залишилася незмінною.

Українська архітектура має особливий стиль, який сформувався з багатої народної культури та змішування стилів наших численних сусідів, під впливом яких історично і розвивалася Україна.

Сьогодні в Україні налічується близько 14 тисяч пам՚яток архітектури та 46 великих історичних культурних заповідників, які можуть гордо носити звання високого мистецтва – архітектури.

Запрошуємо до перегляду online виставки графічних творів присвячених архітектурі України із фондової колекції музею.

Гармидер Г.В. «Спуск до моря»
Гукайло В.М. «Панорама масива Митниці»
Дуненко А. «Львівська церква»
Ефроїмсон-Грибанова Т.І. «Перехрестя вулиць Культури і Трінклера»