Ніч у музеї 2025

Ніч у музеї 2025

17 травня в Черкаському художньому музеї відбулася «Ніч в музеї» за підтримки громадської організації «Культура».



В програмі заходу відбулися:
- Онлайн-зустріч із Євгенієм Скрипником, засновником організації ГО «Shum.Rave». Він започаткував серію рейв-вечірок у Слов’янську в 2019 році, як відповідь на відсутність нічного культурного життя. Восени 2022 року «Shum.Rave» зробив вечірку-колаборацію сумісно з брендом Boiler Room на якому були представлені артисти локальної сцени.
Євген розповів про популяризацію сходу України через культурні івенти та поділився власним досвідом, щодо їх організації.

- Дарія Шишкіна провела для усіх бажаючих майстер-клас із клубного танцю. Дарія займається танцями з дитинства, викладала хореографію і працювала в Україні, Китаї та Румунії. До її захоплень з 2022 р. доєдналось мистецтво діджеїнгу.

- Вікторія Топчай, майстриня та психологиня, провела камерний майстер-клас із виготовлення браслету (натуральне каміння, скляні намистини, метал).

- Фотовиставка «Я - місто». Роботи представлені були присвячені місту Черкаси, його красі, невимушеності та любові жителів до свого дому.

- Також організатори створили благодійний рейв-розпродаж, де можна придбати одяг, аксесуари й прикраси для вечірок.

Read more

Персональна виставка Миколи Прокопенка «Шлях до світла»

Персональна виставка Миколи Прокопенка «Шлях до світла»

Черкаський художній музей презентує персональну виставку народного художника України Миколи Прокопенка – «Шлях до світла». Микола Прокопенко — живописець, графік, книжковий ілюстратор, художник декоратор, художник реставратор темперного, олійного та монументального живопису. Активний учасник всеукраїнських, міжнародних виставок, провів понад сто персональних (!). Його творчість добре знають і поціновують на Черкащині, у Кропивницьку і звичайно

ART PARADISE – французько-український культурний проєкт

ART PARADISE – французько-український культурний проєкт

Черкаський художній музей представляє унікальний культурний проект ART PARADISE, який вперше відбувся у Франції у 2024 році, у місті Лімож. Завдяки його кураторці – черкаській дизайнерці Ірині Дикій – проєкт надав можливості популяризації нашої української вжиткової культури у Європі як демонстрування того, що українське мистецтво є гідною частиною європейської культури. У рамках