«Медитативне літо» персональна виставка графічних творів Лари Антонів

«Медитативне літо»
персональна вистава графічних творів Лари Антонів.

08 червня у Черкаському художньому музеї відбулось відкриття персональної виставки Лари Антонів «Медитативне літо», а також пройшов перший майстерклас з медитативного малювання від авторки.

Терапевтичні майстеркласи від Лари Антонів будуть проходити щосуботи о 12:00.

Виставка «Медитативне літо» — це про наш внутрішній стан, це про те, чим ми наповнюємось. Це абстрактні графічні малюнки і тут немає жодних правил.

Українці зараз проживають чи не найскладніші часи, тому наше ментальне здоровʼя потребує особливої уваги.Медитативне малювання — це найпростіший спосіб розслаблення та отримання ресурсу.

Я, як, можливо і ви, не є професійним художником, але своїм прикладом хочу показати, що художником може стати кожний.Медитативне малювання допомагає мені зняти напругу, гармонізуватися з всесвітом та отримати насолоду.Медитативне малювання сьогодні — це підтримка ментального здоров'я, а ментальне здоров'я — синонім стійкості духу, відчуття щастя.

Закликаю разом зціли душу за допомогою творчості!
Лара Антонів

Візитівка
Лара Антонів — викладач медитативного малювання, сертифікований коуч, ігропрактик, автор трьох трансформаційних психологічних ігор, мак-спеціаліст, письменник та співзасновник центру «Енергія».Народилася на Львівщині.

Психологією та медитативним малюванням захопилась понад 10 років тому. Спочатку це був метод самотерапії, відпочинку та релаксу. З 2024 року почала викладати медитативне малювання у центрі «Енергія».

Жіночий простір — воєнний час

До Дня Незалежності України Дирекція художніх виставок України спільно з Черкаським художнім музеєм презентує виставку живопису відомих українських художниць — Марти Базак, Ніни Бондаренко, Оксани Одайник, Ірини Єремєєвої, Дарії Добрякової, Юлії Скрипки, Катерини Косьяненко, Тамари Гержан, Анни Духовичної, Ірини Ситник та Ольги Карпенко. Ця виставка є продовженням культурно-мистецького проєкту «Жіночий простір

Виставка робіт Національної спілки художників України до Дня Незалежності

До Дня Незалежності України у Черкаському художньому музеї відбулося відкриття виставки Черкаської обласної організації Національної спілки художників України. До експозиції увійшли кращі твори спілчан, які рефлексують калейдоскопічні образи України тут і тепер. Художньо виразні живописні роботи, витончені графічні твори, зразки пластичного та народного декоративного мистецтва втілюють роздуми й переживання митців