Квести для дітей і дорослих

Квести для дітей і дорослих

Хочете цікаво та з користю провести вільний час із родиною чи друзями, нестандартно відсвяткувати День народження або зміцнити команду школярів? У вас є чудова нагода зробити це в новому, незвичному та пізнавальному форматі.

Черкаський художній музей запрошує на такі  інтерактивні екскурсії-квести по постійній експозиції:
- Подорож казкою (від 5 років)
На вас чекає захоплива мандрівка українськими казками та знайомство з їх героями, що ховаються у експозиції музею.

- Вишиваний кінь (від 5 років)
Десь у музеї заблукав вишиваний кінь... Шукаючи його серед експонатів музею ви отримаєте чудову можливість дізнатися більше про вишивку та її особливості.

- Диво-птахи (від 5 років)
У цьому квесті ви ближче познайомитесь із птахами, що живуть на мистецьких експонатах музею та дізнаєтесь про їх символіку у нашій культурі.

- Тарасовими стежками (від 10 років)
Краще ознайомитися з життям та творчістю українського генія Тараса Григоровича Шевченка допоможе квест «Тарасовими стежками». Випробування квесту покликані розширити знання гравців про Кобзаря маловідомими фактами з його життя та перевернути ваше уявлення про цю видатну особистість.

- Козацькому роду нема переводу (від 10 років)
Славетні воїни козаки відомі на весь світ своєю відвагою та вправністю в бою! Однак козаки були не просто вояками, адже поряд із силою, мужністю й хитрістю повсякчас зустрічається елемент загадковості та містики. Пропонуємо поринути в захоплюючий світ козацтва та дізнатися багато нового про українських захисників того часу.

- Українські обереги (від 10 років)
Українські національні обереги — безцінна спадщина минулих часів. Знайомство з оберегами пропонуємо поєднати із цікавою та захопливою грою серед експонатів музею.

- У пошуках скарбів (від 12 років)
Кожна культура насичена різноманітними мистецькими скарбами. У квесті зібрані цікаві питання з історії України та мистецтва. Ви дізнаєтеся більше про них, їхнє походження, особливості та техніки.

- Подорож у часі (від 12 років)
Одна шанована пані мала цікаву здібність — могла подорожувати у часі.  Знайдіть всі артефакти та розгадайте хто ця загадкова пані, а натомість ви отримаєте незабутні враження та емоції, дізнаєтесь правила мандрівників у часі та познайомитеся з особливостями мистецтва різних періодів.

Запис обов'язковий!

Read more

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка  «Прикладна культурологія»

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка «Прикладна культурологія»

24 червня Черкаський обласний художній музей презентував ювілейну персональну виставку Миколи Маценка — «Прикладна культурологія». Це, певною мірою, ретроспективна виставка, утворена із двох перманентних авторських серій, дотичних до культурологічного дискурсу із перспективи української ідентичності: «Неофольк» та Геральдична серія. Якщо у роботах серії «Неофольк» (своєрідні візуальні коломийки) образно повторюється впізнаваний орнаментальний мотив,

Виставка «Світоч Духу: Андрей Шептицький» спільно із командою Центру Шептицького Українського католицького університету

Виставка «Світоч Духу: Андрей Шептицький» спільно із командою Центру Шептицького Українського католицького університету

Черкаський музей спільно із командою Центру Шептицького Українського католицького університету презентує унікальну виставку про життєпис Митрополита Андрея Шептицького. Значення його постаті виходить далеко за межі соціально-історичного контексту Європи початку XX століття та локального — історії заходу України. Його ідеї, як захисника українського народу в часи Світових воєн, в останнє десятиліття активно

Виставка сучасної народної картини черкаської художниці-аматорки Марії Завалко «Барви рідного краю»

Виставка сучасної народної картини черкаської художниці-аматорки Марії Завалко «Барви рідного краю»

Черкаський художній музей презентує персональну виставку сучасної народної картини черкаської художниці аматорки Марії Завалко. Марія Завалко народилася 17 листопада1953 року на Кіровоградщині, згодом родина переїхала до Черкас. Її професійна діяльність не була пов’язана із творчістю. Закінчила Одеський гідрометеорологічний інститут (нині інститут екології). Працювала в одеському «Бюро погоди», а також