Квести для дітей і дорослих

Хочете цікаво та з користю провести вільний час із родиною чи друзями, нестандартно відсвяткувати День народження або зміцнити команду школярів? У вас є чудова нагода зробити це в новому, незвичному та пізнавальному форматі.

Черкаський художній музей запрошує на такі  інтерактивні екскурсії-квести по постійній експозиції:
- Подорож казкою (від 5 років)
На вас чекає захоплива мандрівка українськими казками та знайомство з їх героями, що ховаються у експозиції музею.

- Вишиваний кінь (від 5 років)
Десь у музеї заблукав вишиваний кінь... Шукаючи його серед експонатів музею ви отримаєте чудову можливість дізнатися більше про вишивку та її особливості.

- Диво-птахи (від 5 років)
У цьому квесті ви ближче познайомитесь із птахами, що живуть на мистецьких експонатах музею та дізнаєтесь про їх символіку у нашій культурі.

- Тарасовими стежками (від 10 років)
Краще ознайомитися з життям та творчістю українського генія Тараса Григоровича Шевченка допоможе квест «Тарасовими стежками». Випробування квесту покликані розширити знання гравців про Кобзаря маловідомими фактами з його життя та перевернути ваше уявлення про цю видатну особистість.

- Козацькому роду нема переводу (від 10 років)
Славетні воїни козаки відомі на весь світ своєю відвагою та вправністю в бою! Однак козаки були не просто вояками, адже поряд із силою, мужністю й хитрістю повсякчас зустрічається елемент загадковості та містики. Пропонуємо поринути в захоплюючий світ козацтва та дізнатися багато нового про українських захисників того часу.

- Українські обереги (від 10 років)
Українські національні обереги — безцінна спадщина минулих часів. Знайомство з оберегами пропонуємо поєднати із цікавою та захопливою грою серед експонатів музею.

- У пошуках скарбів (від 12 років)
Кожна культура насичена різноманітними мистецькими скарбами. У квесті зібрані цікаві питання з історії України та мистецтва. Ви дізнаєтеся більше про них, їхнє походження, особливості та техніки.

- Подорож у часі (від 12 років)
Одна шанована пані мала цікаву здібність — могла подорожувати у часі.  Знайдіть всі артефакти та розгадайте хто ця загадкова пані, а натомість ви отримаєте незабутні враження та емоції, дізнаєтесь правила мандрівників у часі та познайомитеся з особливостями мистецтва різних періодів.

Запис обов'язковий!