Графічна черкащина очима архітектора Костянтина Нагорного

Виставки 6 жовт 2022 р.

05 жовтня у Черкаському художньому музеї відбулось відкриття  виставки «Графічна Черкащина очима архітектора Костянтина Нагорного».

Костянтин Михайлович Нагорний – успішний архітектор і талановитий графік, картини якого мають унікальну історію, бо у них утаємничене саме життя. Його роботи зачаровують своєю реалістичністю та містичністю одночасно. Уривки спогадів. Фасади – привиди. Погляд фокусується на архітектурній споруді, антураж розмивається, надаючи картині ефект незакінченості, провокуючи фантазію, змушуючи самостійно додумати продовження, і кожен, хто їх бачить, домислює сам, малюючи у свідомості свою картину, свій спогад… Промайнувши всього на мить, розрізнені фрагменти були схоплені вмілим майстром і перенесені на папір, зафільмувавши хистку, ледь вловиму, чарівну миттєвість. Саме цим і приваблюють роботи пана Костянтина. Залюблений у архітектуру він зі щирою закоханістю передає красу та самобутність старовинних будівель Києва, Чернігова, Черкас… Розкриваючи глядачу їх неймовірні, неповторні душі, запрошуючи разом із ним поринути у теплі обійми стародавніх міст та містечок. Костянтин Нагорний жадібно всотує кожен камінь гранітної бруківки, різьблені дерев'яні двері та віконниці, фрагменти ліпнини та композиційні елементи фасадів, масивні стіни храмів та важкі склепіння  старих підворіть… Теперішнє вривається в роботи митця антуражем з елементами сьогодення і надає роботам елемент сучасності. Краса та дух міст остаточно та безповоротно зачаровують автора, а він уміло передає свою зачарованість глядачеві.

Народився Костянтин Михайлович Нагорний 23 липня 1960 у місті Ізюм, Харківської обл. Закінчив Харківський будівельний інститут. Живе і працює у місті Київ. Активно почав малювати з 2015 року, подорожуючи у вільний від роботи час Україною та Європою, та роблячи живі замальовки a la prima з натури олівцем, авторучкою та лінером. Це стало новим етапом в творчості майстра.

Виставка діє до 05 листопада 2022 р.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!