23 серпня – День Державного Прапора України

23 серп 2022 р.

Державний Прапор України є втіленням національної єдності, честі й гідності українців, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Український Державний Прапор – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору, які мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Історія України розповідає, що національний символ не завжди був синьо-жовтим, він кілька разів змінював своє забарвлення в залежності від періоду в часі та регіону держави. Документально підтверджено, що 1918 року гетьман Скоропадський затвердив верхню синю смугу й жовту нижню на офіційному рівні.

Впродовж історичних звершень прапор ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапора. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, краса та багатство рідної землі.

Державний герб, прапор та гімн – це фундаментальні символи держави.

За право мати свою державу сотні років тому мільйони українців віддавали свої життя.

Під нашим стягом ми перемагаємо і сьогодні. Ми пишаємось, що ми – українці.

Слава українському прапору! Слава Україні! Слава нашим героям!

На фото попурі з роботами учасників міжнародної мистецької акції «ВОЛЬНАНОВА»

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!