Вітаємо з Днем Європи!

Вітаємо з Днем Європи!

Оновлена Європа святкує свій день народження 9 травня. Саме цього дня 1950 року міністр закордонних справ Франції Робер Шуман висунув пропозицію створити Європейське об’єднання вугілля та сталі як засіб зміцнення миру та стабільності на континенті. У 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані було прийнято рішення щодо відзначення 9 травня в Європейському Союзі Дня Європи.  

Нині День Європи – це символ єднання держав, які на початку ХХ століття були супротивниками у світових війнах, а згодом збудували партнерські та добросусідські відносини й утворили спільну економіко-політичну систему. Основною метою європейської спільноти є повага до свободи та індивідуальності представників усіх народів, що входять до її складу.

Об’єднуючи держави з різним політичним, історичним та культурним минулим, Євросоюз має зберігати мови, традиції та цінності народів, що живуть у спільному домі.

На фото робота А. Казмірука «Пристані старого міста. Копенгаген»

Read more

Виставка заслуженого художника України Віктора Олексенка «Взаємодія»

Виставка заслуженого художника України Віктора Олексенка «Взаємодія»

Черкаський обласний художній музей презентує персональну виставку заслуженого художника України Віктора Олексенка «Взаємодія». Його творчий шлях — це рідкісний приклад послідовного філософського поступу в українському мистецтві. Дана ретроспективна виставка охоплює понад пів століття художніх пошуків у царині графічної абстракції (від 70-х до 2020-х років). Мистецтво В. Олексенка існує у просторі абсолютної

Святкові майстер-класи та квести у січні

Святкові майстер-класи та квести у січні

Продовжуємо святкову атмосферу в художньому музеї! Новорічні дива не закінчуються разом із календарем — у січні ми продовжуємо заходи у святковій тематиці. - Запис груп/класів на квести та майстер-класи триває з 01.01 по 31.01 - Також щовівторка та щочетверга о 14:00 запрошуємо всіх охочих долучитися до творчих