Всеукраїнська виставка «Молодіжна мистецька палітра»

25 січня у Черкаському художньому музеї відбулось відкриття Всеукраїнської виставки «Молодіжна мистецька палітра».

Кожного січня музей «Кобзаря» спільно з Творчою спілкою «Черкаська обласна організація Національної спілки художників України» проводить виставку молодих художників.

Цього року виставка відбувається в шосте і саме в цей раз має статус Всеукраїнської. Національна спілка художників України проголосила в 2023 році про відродження Молодіжного об’єднання художників та мистецтвознавців і закликала професійних художників активно працювати з молоддю.

Черкаський обласний художній музей разом з музеєм Кобзаря приймають в своїх стінах цьогоріч Всеукраїнську виставку «Молодіжна мистецька палітра».

Серед учасників виставки — голова і члени Молодіжного об’єднання м. Києва, художники з Кам’янки та Вінниці, а також молоді художники та студентство м. Черкас.

Завдяки активній роботі керівників і викладачів навчальних закладів ми можемо побачити різнопланові та різножанрові студентські роботи.

Цікаві дипломні проєкти та проєктну графіку представили студенти Черкаського державного технологічного університету, завідувачка кафедрою, професор Яковець Інна. Живописні, графічні та фото роботи — студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, завідувачка кафедрою, доктор Полудень Лілія. А також на виставці представлено роботи студентів Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського художньо-технічного коледжу.

Арткуратор, голова Черкаського відділення молодіжного об’єднання Спілки художників України — черкаський художник Володимир Яковець.

Виставка діє до 18 лютого 2024 року.