Виставка робіт викладачів відділення дизайн ЧДБК «25+1»

Виставки 5 трав 2023 р.

Представлена виставка є майже ювілейною, оскільки ми відзначаємо 25+1 рік відкриття спеціальності «Дизайн» у Черкаському державному бізнес-коледжі.

Останній рік став таким, що назавжди змінив наше життя, тому ми вирішили відокремити його, як +1 особливий рік. За цей рік, незважаючи на важкі наслідки повномасштабної війни, українці об’єдналися, стали сильнішими та загартованішими. Своєю творчістю викладачі надихають студентів, створюють позитив та наближають перемогу.

На виставці представлені роботи:
Максима Гладька – заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України та члена Спілки дизайнерів України, Оксани Сірої – члена Національної спілки художників України, Ольги Вакуленко – викладача першої категорії, Світлани Куколь – викладача другої категорії, молодих перспективних викладачів Богдана Савченка та Валентини Стиранець.

Живопис, графіка, листівки, фотороботи, плакати, ілюстрації – таке різноманіття вражає глядачів.

Техніки виконання, зміст та стиль робіт, теми та стилістика картин розкривають широкий кругозір та власне світосприймання митців. Експозиція свідчить, що викладацький склад відділення дизайну, яке очолює Валентина Музиченко, є креативним та професійним, де кожен є усталеною особистістю зі своїми поглядами на творчість і життєвими переконаннями.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!