Виставка робіт студентів і викладачів Черкаського художньо технічного коледжу

Виставка робіт студентів і викладачів Черкаського художньо технічного коледжу

Від 30 жовтня у Черкаському художньому музеї експонується тематична виставка робіт студентів і викладачів Черкаського художньо-технічного фахового коледжу. Виставка відбувається з нагоди 50-річного ювілею навчального закладу. Ювілей — це особливий період, коли хочеться переглянути творчі здобутки, відчути вагомість шляху та зазирнути у майбутнє.

Студентська частина експозиції представлена дипломними та курсовими роботами, які у переважній більшості присвячені діячам української культури. Виставка є спробою показати, як молодь розуміє, сприймає та відтворює ідею української національної ідентичності, як в аспекті історії, так і у світлі подій сьогодення, коли війна несе руйнування, горе і зневіру, а мистецтво виступає порталом відродження.

Роботи викладачів — це показ творчих здобутків художників, які передають студентам свій досвід, світогляд, любов до мистецтва і нашої країни, прищеплюють упевненість у власних силах та повагу до рідного коледжу. Виставка покликана надихати на творчість, плекати красу, адже краса — одна з тих речей, які роблять нас людьми, а творчість — один з видів духовної зброї.

Виставка діє до 20 листопада 2024 р.

Read more

Виставка до Дня Української Державності «Державотворці України»

Виставка до Дня Української Державності «Державотворці України»

До Дня Української Державності у Черкаському художньому музеї розгорнуто виставку заслуженого художника України Максима Гладька «Державотворці України». Виставка вже експонується і доступна для перегляду відвідувачів до 27 липня 2025 р.

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка  «Прикладна культурологія»

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка «Прикладна культурологія»

24 червня Черкаський обласний художній музей презентував ювілейну персональну виставку Миколи Маценка — «Прикладна культурологія». Це, певною мірою, ретроспективна виставка, утворена із двох перманентних авторських серій, дотичних до культурологічного дискурсу із перспективи української ідентичності: «Неофольк» та Геральдична серія. Якщо у роботах серії «Неофольк» (своєрідні візуальні коломийки) образно повторюється впізнаваний орнаментальний мотив,