Виставка робіт Національної спілки художників України до Дня Незалежності

Виставки 24 серп 2023 р.

23 серпня у Черкаському художньому музеї відбулось відкриття виставки робіт Черкаської обласної організації Національної спілки художників України, приуроченої до Дня Незалежності України.

Разом з визнаними митцями, як-от народний художник України Іван Бондар, заслужені художники України Віктор Олексенко, Надія Нікіфорова представлено творчість відомих черкаських митців Володимира Яковця, Олександра Шепенькова, Івана Лавріненка, Лариси Шейх-Афоніної та інших.

До експозиції також увійшли кращі роботи мистецьких родин Черкащини: Народного художника України Миколи Теліженка, його дружини — заслуженої художниці України Олександри Теліженко та їх дочки Олесї Теліженко, а також роботи подружжя Олесі та Романа Кравчуків.

Художньо виразні живописні роботи, витончені графічні твори, зразки пластичного та народного декоративного мистецтва не залишать байдужим жодного з нас, адже в них втілені роздуми й переживання митців, їхні почуття, оспівування краси рідної землі, мрії та настрої, їхні невичерпні джерела натхнення, пошуки та творчі експерименти, а головне — безмежне прагнення творити прекрасне, наповнювати світ добром,красою та любовʼю.

Виставка діє до 23.09.2023 р.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!