Відкриття вишитої мапи України

Виставки 4 вер 2021 р.

Art Map Ukraine – це проєкт, який об’єднав 70 майстринь з 20 областей України і не тільки (також є учасниця з Ізраїлю, що має українське коріння) для створення вишитої рельєфної мапи нашої країни

Ідея виникла спонтанно і неочікувано, та команда учасниць була набрана за декілька годин.

Першим етапом було створення макету рельєфної мапи України,а також підбір еталону кольорів, якого дотримувалися учасниці, щоб карта згодом виглядала як єдине ціле. Для того, щоб фрагменти зійшлися ідеально, були створені інформаційні картки зі збереженням усіх пропорцій, роздрукувавши які, в учасниць не виникало труднощів з перенесенням зображення на основу для вишивки.

70 фрагментів розміром 10х10 см, загальний розмір полотна 70х100 см, більше 40 різноманітних технік, а також більше 40 видів використаних матеріалів (якщо рахувати різновиди бісеру, намистин, ниток, паєток – то декілька сотень).

Цікавою особливістю вишитої карти є фрагменти білого фону, на яких майстрині змогли передати символічні та патріотичні ідеї.

Також мапа містить у собі таємні послання, що вишивалися дівчатами на фрагментах ще до початку основних робіт:

  • «Процвітай, моя Україна»;
  • «Ми єдині»;
  • «Крим – це Україна»;
  • «Борітеся – поборемо!»;
  • «Ти в моєму серці».

Ці та багато інших лозунгів та цитат наповнюють карту змістом зсередини.

Мета проєкту – об’єднати творчих людей, щоб створити щось спільне і дуже масштабне на рівні країни, проявити свою любов до хобі і патріотизм, популяризувати та розвивати дизайнерську вишивку, донести людям її красу через призму отриманого результату.

На цьому організатори не зупиняються і згодом очікується продовження проєкту та його деталі наразі тримаються у таємниці.

Більш детально про проєкт у посиланні https://www.facebook.com/cherkasy.art.museum/videos/535714701062215/

Виставка діє до 11 вересня 2021 року.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!