Відкриття персональної виставки творчості Валентина Леонідовича Старенького

04 листопада у Черкаському художньому музеї відбулось відкриття виставки творчості художника-аматора Валентина Леонідовича Старенького.

Автор захоплюється творчістю з дитинства, у шкільні роки займався у художній студії. Та попри це Валентин Старенький обрав фах далекий від мистецької діяльності і усе життя пропрацював токарем. Образотворче мистецтво стало для нього постійним хобі, тим живильним джерелом, що надихає, стимулює до розвитку та самовдосконалення.

У творах Валентина Леонідовича відобразилось його бачення розмаїття та багатогранності образів та явищ сучасного світу виражене фарбами на полотні. Представлені роботи розповідають нам про те, чим захоплювався автор у минулому, що його цікавить нині.

До експозиції виставки увійшло 30 творів художника, виконаних у різних техніках: олійний живопис, різьблення по дереву тощо. Представлені автором роботи демонструють його жанрові уподобання. За словами самого Валентина Старенького найбільше його приваблює портретний жанр. Серед портретів, що увійшли до експозиції, привертають увагу силуетні зображення старшого і молодшого синів художника та автопортрети, виконані у різні роки.

Біографічна довідка

Валентин Леонідович Старенький народився у 1948 році. Працював токарем. Нині на заслуженому відпочинку.

Виставка діє до 24 листопада 2021 року.