Персональна виставка Сергія Козаченка «Віброфон»

Виставки 12 вер 2023 р.

«Ми живемо серед вібрацій Всесвіту, кволого чи потужного фонового випромінювання, скупчення світів, у кожного з яких є свій пульс та своя нота чи акорд. Ця музика не є звуком у фізичному сенсі. Це вібрація більш глибинна і зчитується та декодується чи то розумом, чи то серцем. Кожен вигин матерії, кожна лінія та пляма має фоновий трек і специфічне звучання в душі.

Ці абстрактні скетчі мають просту роль — нагадати, що ми живемо серед звучань, та самі є винятковою вібрацією цього Всесвіту».

Це слова художника про свої живописні роботи, які представлені в експозиції «Віброфон», можуть стосуватись всієї його творчості. Сергій Козаченко ніколи не був революціонером, але завжди був дослідником і визначальником сенсів цього світу. Він міг вловити найменші вібрації простору, подій, людей — і все це фіксувати у власних творах. Кожна його робота — чи то мінімалістична, чи насичена об’єктами, образами чи абстрактними субстанціями – на зразок японські поезії завжди залишає місце для глядача та його світогляду, але непомітно спрямовує в заданому художником напрямку. Напевно, в цьому і криється безумовна любов глядача до його творів — глядач перебуває із художником в діалозі, глядач може додати своїх сенсів, асоціацій або висновків до пропонованого художником.

Наталія Вернидуб

Виставка діє до 07 жовтня 2023 року

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!