Відкриття персональної виставки акварельного живопису Наталії Ступакової

Відкриття персональної виставки акварельного живопису Наталії Ступакової

Черкаський художній музей презентує першу виставку акварельного живопису Наталії Ступакової. На виставці представлено сімнадцять акварелей створених у 2015–2021 роках. Наталія вперше виставляє на широкий загал свої роботи.

Акварель – це прозорість, легкість і непередбачуваність, акварель – це витончена скрипка, естетично переконлива, що полонить свіжістю та кольорами. Вона бентежна й романтична, вона неповторна.

Саме акварель найбільш тонко та ніжно дозволяє художниці передати тремтіння, легкість, яскравість і соковитість квітів, красу міста та його живу атмосферу, зобразити внутрішній вогник людини та її емоції.

На особливу увагу заслуговують натюрморти Наталії Ступакової – це танок речей, перенесений на папір. Це потаємна мова предметів: взуття, прикрас, аксесуарів, одягу, яка формує автопортрети художниці.

Біографічна довідка.

Наталія Ступакова народилась 2 грудня 1974 року у місті Черкаси. Ще в ранньому дитинстві вона відчула потяг до мистецтва та захопилась малюванням. У шкільні роки Наталія відвідувала ІЗО-студію, згодом продовжила навчання в Черкаській художній школі.

Професійну освіту Наталія Ступакова здобула в найстарішому художньому навчальному закладі України – Одеському художньому училищі імені М. Б. Грекова. Після отримання спеціальності «Художник оформлювач», вона працювала дизайнером в РА «Фламінго». І на даний час працює в ТОВ «УКРМЕДТЕКСТИЛЬ».

Особливу сторінку в творчості Наталії займають акварелі Михайла Врубеля. Вона захопилась роботами художника ще у дитинстві, й з того часу його роботи були невичерпним джерелом натхнення та прикладом для наслідування.

Виставка діє до 12 вересня 2021 року.

Read more

Майстерклас від Сергія Герасименка «Іконописні образи в техніці монотипія»

Майстерклас від Сергія Герасименка «Іконописні образи в техніці монотипія»

У Черкаському художньому музеї відбувся авторський майстерклас від Сергія Герасименка «Іконописні образи в техніці монотипія». Учасники мали змогу зануритися у світ сакрального мистецтва, опанувати особливості старовинної техніки та створити власні іконописні образи. Дякуємо всім, хто долучився до творчого процесу!

Здур Бобіч (Володимир Бабченко) «Ядерне тремтіння»

Здур Бобіч (Володимир Бабченко) «Ядерне тремтіння»

Черкаський художній музей презентує персональну виставку сучасного черкаського художника-графіка, концептуаліста Здура Бобіча (Володимира Бабченка) «Ядерне тремтіння». Творчий проєкт «Ядерне тремтіння» — це знеособлення людини і спотворена естетика, які мають перегук із футуризмом та водночас актуальні і у наш час. Також проєкт має подвійність сприйняття. «Ядерне тремтіння» — великі, сильні, базові, первісні відчуття