Відкриття персональної виставки акварельного живопису Наталії Ступакової

Виставки 13 серп 2021 р.

Черкаський художній музей презентує першу виставку акварельного живопису Наталії Ступакової. На виставці представлено сімнадцять акварелей створених у 2015–2021 роках. Наталія вперше виставляє на широкий загал свої роботи.

Акварель – це прозорість, легкість і непередбачуваність, акварель – це витончена скрипка, естетично переконлива, що полонить свіжістю та кольорами. Вона бентежна й романтична, вона неповторна.

Саме акварель найбільш тонко та ніжно дозволяє художниці передати тремтіння, легкість, яскравість і соковитість квітів, красу міста та його живу атмосферу, зобразити внутрішній вогник людини та її емоції.

На особливу увагу заслуговують натюрморти Наталії Ступакової – це танок речей, перенесений на папір. Це потаємна мова предметів: взуття, прикрас, аксесуарів, одягу, яка формує автопортрети художниці.

Біографічна довідка.

Наталія Ступакова народилась 2 грудня 1974 року у місті Черкаси. Ще в ранньому дитинстві вона відчула потяг до мистецтва та захопилась малюванням. У шкільні роки Наталія відвідувала ІЗО-студію, згодом продовжила навчання в Черкаській художній школі.

Професійну освіту Наталія Ступакова здобула в найстарішому художньому навчальному закладі України – Одеському художньому училищі імені М. Б. Грекова. Після отримання спеціальності «Художник оформлювач», вона працювала дизайнером в РА «Фламінго». І на даний час працює в ТОВ «УКРМЕДТЕКСТИЛЬ».

Особливу сторінку в творчості Наталії займають акварелі Михайла Врубеля. Вона захопилась роботами художника ще у дитинстві, й з того часу його роботи були невичерпним джерелом натхнення та прикладом для наслідування.

Виставка діє до 12 вересня 2021 року.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!