Відкриття персональної виставки художника із Китаю Лю Хаотяня «Доба супокою»

Виставки 14 вер 2021 р.

13 вересня 2021 року у Черкаському художньому музеї вперше експонує свої роботи китайський художник Лю Хаотянь.

Лю Хаотянь народився у місті Тайюані у провінції Шансі. Навчався у Китайській академії мистецтв, Пекінській академії живопису та у Львівській національній академії мистецтв. Вивчаючи образотворче мистецтво, подорожував багатьма країнами світу.

Зараз цей сучасний, перспективний, молодий та амбітний художник, аспірант за спеціальністю «образотворче мистецтво» працює у напрямку створення робіт станкового образного олійного живопису та проводить наукову роботу у сфері реставрації олійних живописних полотен.

Нині Лю Хаотянь є Членом Комітету Художників Китайської Асоціації Культурного Управління, Директором Китайсько-Угорської Асоціації Художників, заслуженим художником художнього музею Ву-Гуанчжонг, членом Американської Портретної Асоціації, членом Асоціації художників Шансі, членом Асоціації художників міста Тайюань, членом Європейської та Американської Асоціації випускників, Членом Асоціації сприяння популяризації китайських етнічних меншин образотворчим мистецтвом, запрошеним художником до Молодіжної Академії Живопису Лі Керан, членом Комітету живопису олією Пекінської академії живопису та каліграфії і запрошеним професором мистецтва живопису та каліграфії Пекінського університету сучасного менеджменту.

У період 2018-2021 року митець брав участь у великій кількості різноманітних виставок та конкурсів як міжнародного, так і локального характеру.

Крім цього не лишаються недооціненими персональні виставки Лю Хаотяня. Адже ще з 2013 року автор мав досвід експонування своїх робіт на персональних виставках на Батьківщині, у Китаї.

Сьогодні горизонти творчості талановитого митця розширюються. Живописець експонує своє мистецтво в музеях України. З його творчістю вже ознайомились жителі Кропивницького, а тепер і черкащани мають таку нагоду.

Полотна написані художником у реалістичному стилі. Більшість з них були створені в так звану «добу супокою» – карантин через Covid-19. У всьому світі у карантинний період складалося враження «застою». Але для багатьох творчих людей цей час відкрив нові можливості. Виявилося, що можна зупинитися, відшукати нову музу, згармонізуватися та поринути в атмосферу спокою. Саме у цей період Лю Хаотянь створив ці натюрморти і портрети, які представлені на виставці.

Відвідувачі Черкаського художнього музею можуть зустрітися з творчістю піднебесної і переглянути роботи молодого, обдарованого майстра пензля – Лю Хаотяня з 13 вересня до 13 жовтня 2021 року.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!