У Черкаському художньому музеї стартував проєкт Миколи Бабака: колекція сучасного українського мистецтва

У Черкаському художньому музеї стартував проєкт Миколи Бабака: колекція сучасного українського мистецтва

У цьому році Черкаському художньому музею виповнюється 30 років. Музей розташований в географічному центрі України, що робить його максимально доступним для українських та іноземних гостей. Черкаський художній музей один з наймолодших у нашій державі. Створений в 1991 році, він є ровесником незалежної України.

Основу музейної колекції складають твори українського мистецтва XX ст. Місією музею є не лише збереження, а й накопичення музейного фонду.

Сьогодні музей активно співпрацює з фондом відомого мецената Миколи Бабака, який уже подарував музею частину своєї власної колекції української народної ікони Середньої Наддніпрянщини.

Микола Бабак є автором безпрецедентної ідеї створення на базі музею колекції сучасного українського мистецтва. За підтримки друзів, колег, авторів, він збирає колекцію робіт топових сучасних українських художників, які будуть представлені в постійній експозиції музею. Завдяки дарункам найкращих українських митців Черкаський художній музей буде володіти найвагомішою колекцією сучасного українського мистецтва.

Read more

Спільна виставка  черкаських художниць аматорок «Сад живопису»

Спільна виставка черкаських художниць аматорок «Сад живопису»

Черкаський обласний художній музей презентує спільну виставку черкаських художниць аматорок «Сад живопису». Авторок об’єднала cтудія малювання «Світ живопису», яка стала для учасниць школою майстерності, а також осередком однодумців. Незважаючи на те, що художниці мають різні професії та життєвий досвід, їх об’єднує спільна пристрасть до образотворчого мистецтва. «Сад живопису»

Виставка одеських художників Сергія Папроцького та Ігоря Варєшкіна «Траєкторія неминучих подій»

Виставка одеських художників Сергія Папроцького та Ігоря Варєшкіна «Траєкторія неминучих подій»

Черкаський обласний художній музей презентує спільну виставку сучасних одеських художників абстакціоністів Сергія Папроцького та Ігоря Варєшкіна «Траєкторія неминучих подій». Сучасний абстрактний живопис — це не стиль і не напрям, це спосіб мислення, у якому свобода є формою, а форма — подією. Ця виставка не пропонує конкретних зображень — вона пропонує певний досвід. Представлена