«Цей божевільний світ» графіка Здура Бобіча

«Цей божевільний світ» графіка Здура Бобіча

Здур Бобіч повертається!

З дев’ятого лютого протягом місяця в Черкаському художньому музеї діє виставка графіки Здура Бобіча «Цей божевільний світ».

Описати словами що саме ми побачимо на виставці неможливо. Оскільки кожного разу коли наймудріші слова намагаються дати хоч якесь пояснення його картинам, все одразу ж втрачає сенс.

Чому так? Здур Бобіч — людина, яка малює не за логічним мисленням, а за відчуттями. Іноді логіка заважає повною мірою щось зрозуміти, наш мозок занадто обмежений для осягнення певних речей.

Тому приходьте на виставку, вимикайте будь-яке мислення, яке несе деструкцію в життєвому балансі та відчуйте!

Відчувайте картини, занурюйтесь в них, абстрагуючись від усього буденного, від цього божевільного світу і пориньте у незбагненне розумом, але таке зрозуміле душі відчуття.Можливо саме ви пробудете той важливий процес в душі та коли підете з виставки, зміните світ на краще, а головне — впізнаєте гармонію в собі. І саме в той момент ви зрозумієте на скільки питання щодо змісту картин недоречні. Так, картини Здура Бобіча — це ключі до наших почуттів. Дозвольте собі поринути у них з головою.

Здур Бобіч (Володимир Бабченко) народився у 1970 році. Закінчив художню школу, навчався у майстерні Яна Марцинкевича, Василя Цимбала, Володимира Нестерова. З 2005 року постійно проводить виставки Укаїною. Десять років працював з німецькими кураторами. Роботи художника знаходяться у Черкаському обласному художньому музеї, у приватних колекціях України та Європи.
*Веде курси з автентичної графіки.
*Пише картини на замовлення.

Катерина Бабченко

Read more

«Венера» Персональна виставка графіки Максима Гладька

«Венера» Персональна виставка графіки Максима Гладька

Черкаський художній музей презентує арт-проєкт заслуженого художника України Максима Гладька — «Венера». Венера — давньоримська богиня любові, краси, бажання, сексу, материнства, весни, садів, процвітання і перемоги. За деякими припущеннями, спочатку Венера була персоніфікацією абстрактного поняття «милості богів». Її образ було запозичено з грецької богині краси і кохання Афродіти. Усім відомий скульптурний образ

Персональна виставка живопису полтавського майстра Вадима Іщенка

Персональна виставка живопису полтавського майстра Вадима Іщенка

Черкаський художній музей презентує виставку майстра з Полтавщини Вадима Іщенка. Митець працює у жанрі малярства та декоративного мистецтва. Натхнення для творчості художник черпає з природи, національного народного побуту та легенд.Народився Вадим Васильович Іщенко у 1970 році в місті Лозова Харківської області. У 1978 році батьки разом з сином переїжджають

Презентація фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставка-спогад «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив»

Презентація фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставка-спогад «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив»

11 квітня у Черкаському художньому музеї відбулась презентація одразу двох проєктів: фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставки-спогаду «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив» та презентація. Мапа «Mariupol.Me» — це сучасне рішення, яке покликане об’єднати ініціативи віртуального світу про Маріуполь на одній платформі та створити комплексний фіджитал-проєкт, який водночас