«Цей божевільний світ» графіка Здура Бобіча

«Цей божевільний світ» графіка Здура Бобіча

Здур Бобіч повертається!

З дев’ятого лютого протягом місяця в Черкаському художньому музеї діє виставка графіки Здура Бобіча «Цей божевільний світ».

Описати словами що саме ми побачимо на виставці неможливо. Оскільки кожного разу коли наймудріші слова намагаються дати хоч якесь пояснення його картинам, все одразу ж втрачає сенс.

Чому так? Здур Бобіч — людина, яка малює не за логічним мисленням, а за відчуттями. Іноді логіка заважає повною мірою щось зрозуміти, наш мозок занадто обмежений для осягнення певних речей.

Тому приходьте на виставку, вимикайте будь-яке мислення, яке несе деструкцію в життєвому балансі та відчуйте!

Відчувайте картини, занурюйтесь в них, абстрагуючись від усього буденного, від цього божевільного світу і пориньте у незбагненне розумом, але таке зрозуміле душі відчуття.Можливо саме ви пробудете той важливий процес в душі та коли підете з виставки, зміните світ на краще, а головне — впізнаєте гармонію в собі. І саме в той момент ви зрозумієте на скільки питання щодо змісту картин недоречні. Так, картини Здура Бобіча — це ключі до наших почуттів. Дозвольте собі поринути у них з головою.

Здур Бобіч (Володимир Бабченко) народився у 1970 році. Закінчив художню школу, навчався у майстерні Яна Марцинкевича, Василя Цимбала, Володимира Нестерова. З 2005 року постійно проводить виставки Укаїною. Десять років працював з німецькими кураторами. Роботи художника знаходяться у Черкаському обласному художньому музеї, у приватних колекціях України та Європи.
*Веде курси з автентичної графіки.
*Пише картини на замовлення.

Катерина Бабченко

Read more

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка  «Прикладна культурологія»

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка «Прикладна культурологія»

24 червня Черкаський обласний художній музей презентував ювілейну персональну виставку Миколи Маценка — «Прикладна культурологія». Це, певною мірою, ретроспективна виставка, утворена із двох перманентних авторських серій, дотичних до культурологічного дискурсу із перспективи української ідентичності: «Неофольк» та Геральдична серія. Якщо у роботах серії «Неофольк» (своєрідні візуальні коломийки) образно повторюється впізнаваний орнаментальний мотив,

Виставка «Світоч Духу: Андрей Шептицький» спільно із командою Центру Шептицького Українського католицького університету

Виставка «Світоч Духу: Андрей Шептицький» спільно із командою Центру Шептицького Українського католицького університету

Черкаський музей спільно із командою Центру Шептицького Українського католицького університету презентує унікальну виставку про життєпис Митрополита Андрея Шептицького. Значення його постаті виходить далеко за межі соціально-історичного контексту Європи початку XX століття та локального — історії заходу України. Його ідеї, як захисника українського народу в часи Світових воєн, в останнє десятиліття активно

Виставка сучасної народної картини черкаської художниці-аматорки Марії Завалко «Барви рідного краю»

Виставка сучасної народної картини черкаської художниці-аматорки Марії Завалко «Барви рідного краю»

Черкаський художній музей презентує персональну виставку сучасної народної картини черкаської художниці аматорки Марії Завалко. Марія Завалко народилася 17 листопада1953 року на Кіровоградщині, згодом родина переїхала до Черкас. Її професійна діяльність не була пов’язана із творчістю. Закінчила Одеський гідрометеорологічний інститут (нині інститут екології). Працювала в одеському «Бюро погоди», а також