Виставка Школи медитативного малювання мандал «Код життя. Проявлення»

Виставка Школи медитативного малювання мандал «Код життя. Проявлення»

17 жовтня у Черкаському художньому музеї відкрилася виставка мандал. Це третя виставка Школи медитативного малювання мандал під керівництвом Олени Казмірчук.

Мандала — це давній сакральний символ гармонії і цілісності. Взаємодія з нею зцілює, гармонізує стан, наповнює енергією і красою.

Мандала — це малюнок, що складається переважно з кіл, або ж ряду геометричних форм, вписаних в коло. Коло — це символ руху, обертання, круговорот енергії, танець, хоровод, ритуал, божий будинок. Мандала наповнена певним посланням, ідеєю, вона має особливий зміст, зерно.

Більш глибокий переклад слова мандала — «містить сутність».

Є різні малюнки мандали, які можна використовувати для різних цілей в житті. Наприклад, мандали для медитацій допомагають людині звільнитися від настирливих думок, зосередитися. Навіть на етапі розфарбовування люди можуть зануритися в потрібний стан, вчитися керувати потоком думок.

Захисні мандали застосовують від негативної енергії різного походження. Їх можна носити в сумочці, розташувати в автомобілі, робочому кабінеті, квартирі, будинку. Захисні мандали можна побачити і на тілі у вигляді татуювань, в одязі до якості дизайнерських елементів, в прикрасах, аксесуарах.

Дія мандал може поширюватися не тільки на одну людину, а й на групу людей. Напевно, тому серед них практично невідомо таких, які приносять шкоду.

Як арт-терапії мандали — чудовий інструмент усвідомлення минулого, його переоцінки і моделювання майбутнього. Вони ж допомагають вчасно прийняти правильне рішення в сьогоденні.Засновниця Школи медитативного малювання мандал Олена Казмірчук переконана, що кожна людина може розкрити в собі талант Творця. І ця виставка є живим свідченням цього.

В експозиції представлено близко двохсот мандал, створених 16 учасницями на різні теми. Учасниці виставки — звичайні жінки різних професій, яких об’єднала мандала: Олена Казмірчук, Алла Короп, Тетяна Бойко, Ольга Касьянова, Яна Тябут, Оксана Негода, Христина Шинкарчук, Олена Позднякова, Ліна Осадча, Тетяна Ковалевська, Тетяна Ніколенко, Ніна Браварська, Наталія Кучер, Олена Максименко, Валентина Юдіна, Галина Приз.

В рамках виставки 25 жовтня о 17:00 Олена Казмірчук проводить презентацію своїх авторських метафоричних карт ЗЦІЛЮЮЧІ МАНДАЛИ.

Виставка діє до 29.10.2024 р.

Read more

Виставка до Дня художника

Виставка до Дня художника

10 жовтня у залах Черкаського художнього музею відкрилася щорічна виставка Черкаської обласної організації Національної спілки художників України приурочена до Дня художника. Відсвяткувавши того року свій 45 ювілей, спілка продовжує розвиватися, презентуючи нові роботи та нові імена. У цьому році твори мистецтва представлені на виставці вельми різнопланово, різнобарвно та різноманітно. Образотворче

Спецпроєкт Миколи Бабака «Ціна Свободи»

Спецпроєкт Миколи Бабака «Ціна Свободи»

Прапор є одним із основних символів свободи для країни. Під його покровом громадяни країни об’єднуються в єдине ціле — народ, який створює свою державу. Ми — держава Україна! Ми — народ України! Ми — вільна і незалежна нація! Ми пишаємося своїм прапором, дбайливо його оберігаємо, встановлюємо на визначних заходах, використовуємо в усіх сферах

Микола Бабак. Художник, колекціонер

Микола Бабак. Художник, колекціонер

26 вересня у Черкаському художньому музеї відбулася презентація мистецького проєкту «Микола Бабак — художник-колекціонер». Український художник, письменник, колекціонер, громадський діяч Микола Бабак народився 10 червня 1954 року в селі Воронинці Чорнобаївського району на Черкащині. Його творчість належить до мистецької течії «Нова хвиля», що виникла у період 1980-х – початку 2000 років на