Прикордонники і прикордонниці: сім’я і війна

Прикордонники і прикордонниці: сім’я і війна

01 червня у Черкаському художньому музеї відбулось відкриття фотовиставки «Прикордонники і прикордонниці: сім’я і війна».

Фотовиставку приурочено до міжнародного Дня матері та батька в Україні як найважливішої соціальної ролі у житті кожної людини.Мета фотовиставки: висвітлення сьогоденних складнощів у поєднанні ролі матері або батька з професією прикордонника, руйнація ґендерних стереотипів щодо ролі та місця жінки і чоловіка у вихованні дітей та захисті Батьківщини, акцентування увагу у прагненні жінок і чоловіків, які проходять військову службу у Державній прикордонній службі України, у виконанні батьківських обов’язків.

Фотовиставку підготовлено в рамках меморандуму про співпрацю між Державною прикордонною службою України та громадською організацією «інформаційно-консультативний жіночий центр».

Команда:
Ідея створення фотовиставки:
Державна прикордонна служба України

Організатори виставки:
Державна прикордонна служба України
Громадська організація «Інформаційно-консультативний жіночий центр»

Фотографині:
Олена Ведмідь
Наталя Прокопчук
Маруся Мазур
Дар’я Циркова
Анна Романіка
Анна Горбенко

Дизайнерка:
Оксана Щербакова

Read more

Виставка до Дня Української Державності «Державотворці України»

Виставка до Дня Української Державності «Державотворці України»

До Дня Української Державності у Черкаському художньому музеї розгорнуто виставку заслуженого художника України Максима Гладька «Державотворці України». Виставка вже експонується і доступна для перегляду відвідувачів до 27 липня 2025 р.

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка  «Прикладна культурологія»

Ювілейна персональна виставка Миколи Маценка «Прикладна культурологія»

24 червня Черкаський обласний художній музей презентував ювілейну персональну виставку Миколи Маценка — «Прикладна культурологія». Це, певною мірою, ретроспективна виставка, утворена із двох перманентних авторських серій, дотичних до культурологічного дискурсу із перспективи української ідентичності: «Неофольк» та Геральдична серія. Якщо у роботах серії «Неофольк» (своєрідні візуальні коломийки) образно повторюється впізнаваний орнаментальний мотив,