Персональна виставка Олега Винчанина «Магія дерева 3»

Виставки 17 бер 2023 р.

Олег Винчанин (Олег Анатолійович Вінниченко) народився у 1977 році. Творчу діяльність розпочав у 2011 році. З 2011–2022 років автор створив більш як 600 робіт. Серед тем, які надихають художника образи корінних американців, лісових духів, японські укійо-е, ню, геометричні абстракції. Працює у техніках: художнє випилювання, дерев’яна мозаїка «Vinchanin Art», мозаїка Lath Art.

На творчість художника вплинули роботи канадських та американських майстрів Charles Dearing, Gary Browning, Marilyn Carmin, Lora S. Irish. Перші картини були створені під враженням від ілюстрацій з книги Patrick Spilman «South West Scroll Saw Patern». При створенні картин автором використовується виключно ручний інструмент для обробки деревини. З 2015 року твори художника постійно експонуються на аукціонах, персональних та групових виставках в Україні та за кордоном.

Автор нагороджений: міжнародною премією «Культурна дипломатія», Всесвітнім Орденом Золота Зірка «Культурної дипломатії», Всесвітнім Орденом Золота Зірка «Кредо». Картини майстра знаходяться в приватних колекціях в Україна, Фінляндії, Іспанії, Чехії, Польщі, США, Канади.

На виставці представлені роботи автора створені під враженням дисертації
А. В. Ожоги-Масловської «Японізм в мистецтві України кінця XX–початку XXI століття».

Виставка діє до 16 квітня 2023 року.