Персональна виставка Миколи Прокопенка «Сонце півдня»

Виставки 4 лют 2022 р.

Черкаський художній музей презентує персональну виставку народного художника України Миколи Прокопенка. До експозиції увійшли 33 графічні твори, що були створені переважно у 2019–2020 рр.

Графічна творчість Миколи Прокопенка яскрава, багатоманітна, емоційна, шаржована. Художник щиро відображає життя таким, яким воно є. Він напрочуд легко вихоплює з нашого повсякдення окремі сюжети та наділяє енергією життя створені ним образи. Серед них багато саме жіночих. У кожному з них автор не просто втілив певний характер, а відтворив окрему людську долю.

До розмірковувань про сенс життя, сутність волі спонукають такі твори Миколи Прокопенка як «Кульбаба Всесвіту», «Змій над пляжем «Ланжерон», «Пляж «Ланжерон». Художник торкається різних тем та як справжній філософ завжди залишає певну недомовленість...

Біографічна довідка:

Микола Миколайович Прокопенко – народний художник України, живописець, графік, книжковий ілюстратор, реставратор, театральний художник-декоратор – народився 17 серпня 1945 року. Навчався в Одеському ремесленому училищі №8, Одеському художньому училищі ім. М.Б. Грекова, Київському художньому інституті.

З 1977 по 2021 рр. взяв участь у 770 всерадянських, всеукраїнських, міжнародних, закордонних бієнале, триєнале, регіональних виставках. Має 164 персональні виставки живопису та графіки.

Твори художника зберігаються у 88 музеях і галереях України та в приватних колекціях у США, Австралії, Мексиці, Китаї, Великобританії, Німеччині, Франції, ПАР, Естонії, Молдові та інших країнах Європи і СНД.

Микола Прокопенко нагороджений медаллю до 100-річчя від дня народження Івана Гайдаєнка та орденом «За мир».

Виставка діє до 04 березня 2022 року.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!