Online виставка до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв воєнної агресії

Online виставка до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв воєнної агресії

19 серпня 1982 року на надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії.

Порушуючи цю тему, неможливо не думати про наших українських дітей, які сьогодні перебувають в зоні воєнного конфлікту, та наших дітей, які загинули від руки російського агресора.

Маленькі українці змушені стати біженцями у власній країні. Безневинні українські діти втратили можливість жити у власному домі, ходити у школу, гратися. Жити!!!

Наші діти змушені ховатися в укриттях, знаходитися під обстрілами, потерпати від нестачі їжі і води, бути розділеними зі своїми близькими. Кожна дитина має бути захищеною. Адже, смак справжнього дитинства залежить не від кількості іграшок, а від почуття захищеності. Дітей не виховати якимись правилами та заборонами. Вони виховуються на тому, що бачать, що чують навколо себе.

Діти не мають бачити війну. Але, на жаль, вже побачили її, відчули цей страшний біль.

Нехай маленькі українці зростають під ясним небом та якомога довше залишаються дітьми, веселими і радісними. Хай кожна наша дитина буде здорова й оточена турботою близьких, а кожен новий день наших дітей буде світлим та мирним! Існування війни ускладнює, а в деяких випадках унеможливлює реалізацію основоположних прав дитини. Як наслідок, діти зазнають насильства, втрачають родини та рідні домівки, стикаються з бідністю та найгіршими злочинами проти людства, які здійснює сьогодні російська федерація.

Пропонуємо до вашої уваги роботи учасників мистецької акції «ВОЛЬНАНОВА». Запрошуємо до перегляду.

Cокуренко Ольга «Українка», м. Черкаси
Комісарчук Марина«Все буде Україна», м. Кролевець
Горбатюк Катерина «Україна у вогні», м. Київ
Горбенко Анатолій «Син героя», м. Чорноморськ
Яковлев Юлія «Відчай», м. Чернівці
Кудревич Вікторія «Stop War», м. Черкаси
Александрова Марина, Без назви
Хриплива Єлизавета, Без назви, м. Київ
Яцкова Юлія «Буча. Крик маленької душі», м. Ізяслав
Єжела Анастасія «Діти не мають бути втягнуті у війну…», м. Київ
Дорош Віталій «Дитяча молитва», м. Свалява
Мельник Тетяна «Я – мама!», м. Житомир
Гречана Олександра «Spring 2022», м. Київ
Богданова Ірина «Українські сердця», м. Київ
Богданова Ірина «Квітка відродження», м. Київ
Ямаш Юрій «Мир Україні», м. Львів
Крохіна Вікторія Без назвим. Полтава
Савченко Богдан «Діти», м. Черкаси
Пилипенко Єлизавета «Трагедія в Краматорську», м. Київ
Кліменок Марія «Дiти ні в чому не виннi!», м. Черкаси

Read more

«Венера» Персональна виставка графіки Максима Гладька

«Венера» Персональна виставка графіки Максима Гладька

Черкаський художній музей презентує арт-проєкт заслуженого художника України Максима Гладька — «Венера». Венера — давньоримська богиня любові, краси, бажання, сексу, материнства, весни, садів, процвітання і перемоги. За деякими припущеннями, спочатку Венера була персоніфікацією абстрактного поняття «милості богів». Її образ було запозичено з грецької богині краси і кохання Афродіти. Усім відомий скульптурний образ

Персональна виставка живопису полтавського майстра Вадима Іщенка

Персональна виставка живопису полтавського майстра Вадима Іщенка

Черкаський художній музей презентує виставку майстра з Полтавщини Вадима Іщенка. Митець працює у жанрі малярства та декоративного мистецтва. Натхнення для творчості художник черпає з природи, національного народного побуту та легенд.Народився Вадим Васильович Іщенко у 1970 році в місті Лозова Харківської області. У 1978 році батьки разом з сином переїжджають

Презентація фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставка-спогад «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив»

Презентація фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставка-спогад «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив»

11 квітня у Черкаському художньому музеї відбулась презентація одразу двох проєктів: фіджитал-мапи проєкту «MARIUPOL.ME» та виставки-спогаду «Мій Маріуполь. Щасливі миті крізь об’єктив» та презентація. Мапа «Mariupol.Me» — це сучасне рішення, яке покликане об’єднати ініціативи віртуального світу про Маріуполь на одній платформі та створити комплексний фіджитал-проєкт, який водночас