Online виставка до Дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще у 1950 році. ООН оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини одним із пріоритетів своєї діяльності.

В Україні цей день відзначається з 1998 року. (У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей).

Користуючись нагодою хочемо привітати з Днем захисту дітей! Бажаємо миру кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, опікунам, вихователям, всім дорослим, серця яких сповнені любов’ю до дітей.

До Міжнародного дня захисту дітей Черкаський обласний художній музей представляє онлайн виставку з фондової колекції музею.

Козін Петро «Недільний день», 1960-ті рр. Полотно, олія
Годек, Йозеф «Дівчина з коляскою», 1936 р. Полотно, олія