Митець у творчому просторі

Виставки 12 жовт 2023 р.

Фотовиставка «Митець у творчому просторі» — це серія портретів відомих на теренах України сучасних митців, що працюють у місті Черкаси в різних галузях мистецтва: графіки, живопису, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва, фотографії та ін. П’ятдесят робіт відтворюють атмосферу творчої майстерні, не лише як місця в просторі, але місця натхнення, місця енергетичного піднесення та реалізації ідей митця притаманним саме його таланту.

Метою художніх фоторобіт є популяризація національного українського мистецтва, його представників, що стоять в авангарді сучасного суспільства як носіїв ідей гуманізму, любові, миру і добра та мають особливе значення на етапі боротьби за незалежність держави.

Автором проєкту є Черкаський художник-живописець, фотограф, член Національної спілки художників — Ігор Солодовніков, який організував та провів 11 персональних виставок у різних містах України, учасник багатьох міжнародних виставок, фестивалів та проєктів, роботи художника зберігаються у приватних колекціях в Україні, Європі та Америці.

Це перша фотовиставка Ігоря Солодовнікова, що дає можливість глядачам сформувати враження про автора як фотографа-портретиста. Це фотопроєкт, який замислювався як творча робота над втіленням образів сучасних українських митців, представників різних сфер мистецтва. Ідея та її втілення знайшла підтримку як проєкт у галузі культури на 2023 рік, що передбачено міською програмою виділення грантів в галузі культури міста Черкаси.

Галерея світлин митців відтворена вперше в нашому місті, її відмінною ознакою є те, що фотозображення створені аналоговим способом шляхом використання плівкової фотокамери середнього формату «BRONICA-EС» та сучасних фотоплівок з використанням фотопаперу для друку. Всі світлини були відзняті в творчих майстернях митців чи в творчому просторі, який є для митця визначним з позиції втілення образотворчих ідей. Тому і мають світлини таку різноманітну атмосферу, змістовні розповіді про кожного митця, його образ та особливості творчого здобутку.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!