Художники Шевченкового краю

Виставки 6 жовт 2023 р.

Виставка присвячена 45-річчю заснування Черкаська обласна організація Національної спілки художників України до Дня художника

Черкаська обласна організація Національної спілки художників України цього року святкує свій 45-річний ювілей. Наразі вона налічує 47 митців, творчість яких відома не тільки на Черкащині, а й за її межами.

Цогорічна виставка до Дня художника представлена творами понад 30 членів спілки. Експонуються живописні роботи народного художника Івана Бондаря, заслужених художників Максима Гладька, Юрія Іщенка та Надії Нікіфорової, художників уманчан Віталія Крижановського та Володимира Савченка, представниці мистецької родини Клименків — Ксенії Вікторівни, мистецьких родин: Кравчуків — Олесі і Романа, Недосєко — Неоніли та сина Лев. Також до виставки увійшли яскраві та життєдайні роботи Ігоря Солодовнікова, Миколи Сенюти, Віктора Снісаренка, Севастяни Федоренко. Образ дітей війни з пронизливим поглядом до глядача представив Володимир Яковець. Ні одна обласна виставка не проходить без робіт Миколи Колядки, Івана Колісника, Павла Солощенка, Анатолія Куксова, Оксани Литвиненко (Бюшан Окяна).

Серед художників-графіків експонуються роботи заслужених художників Віктора Афоніна, Віктора Крючкова, Віктора Олексенка, а також Оксани та Максима Сірих і Валерія Гренька. Має глибокий сенс майстерно виконана витинанка народного художника Миколи Теліженка. Вирізняється з-поміж інших також робота Миколи Маценка, за яку у цьому році художник здобув звання лауреата премії імені Данила Нарбута.

Художній текстиль демонструють твори Марії Фізер, Лариси Шейх-Афоніної, Наталі Крамної-Таран та Марини Федосової. Відома майстриня гобеленів Тетяна Сосуліна представила на виставці левкас, а твори Олександра Шепенькова завжди вирізняються новаторством технік, матеріалів і філософським змістом. Малі форми представлена на виставці роботами Івана Фізера, Надії Резніченко, Ольги Отнякіною-Бердник та Людмили Шилімової-Ганзенко у співавторстві з Сергієм Шилімовим.

Експозицію доповнюють роботи заслуженої художниці Тамари Гордової, яка окрім графічних і живописних творів цьогоріч демонструє жіночі прикраси із натурального каменю. У цьому ж напрямку працює заслужена художниця Тетяна Касьян.

До когорти художників-спілчан доєдналися учні наших митців і небайдужі до мистецтва: Ольга Сокуренко, Олександр Тимошенко, Людмила Салій, Любов Березій, Алла Шатило, Олена Темченко, Вікторія Овчаренко, Владислав Куліш, Ірина Данченко, Катерина Пуш та ін.

Творча спілка «Черкаська обласна організація Національної спілки художників України» вітає поціновувачів мистецтва черкащан та гостей міста і пропонуємо переглянути різнобарвну та багатожанрову виставку.

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!