Грані жіночності: візуальні історії

Музейна арт-терапія 7 черв 2021 р.

У Черкаському художньому музеї відбулися інтерактивні зустрічі з арт-практикою, присвячені жіночим архетипам та дослідженню різних  візуальних проявів жіночності, що є важливим як для самих жінок, так і для чоловіків, які  б хотіли навчитися робити жінок щасливими). Розмірковували про природу жіночності та культурні особливості жіночої негативної психології.

Контекстом для обговорення стала виставка сучасного мистецтва «Антракти–XVII» (арт-куратор Володимир Яковець), ті роботи митців, в яких ми можемо побачити різні прояви жіночого начала, від ніжно-дівочих до агресивно-войовничих.

Так, роботи Антона Прітченка  «Валькірія», (2018 р., картон, витинанка) та «Цариця», (2018 р., картон, витинанка) спонукали до обговорення візуальних образів жіночої агресивності й спокусливості, войовничості й меркантилізму. На цей раз також була робота з метафоричними картами. Розглядали власні грані жіночності та тіньові жіночі архетипи. Трансформували емоційно забарвлені образи та інтегрували ті, які з певних причин були довгий час неприйнятними. Робота з Тінню є складною, проте вона варта того, щоб вивільнити «ув'язнені» аспекти жіночого начала та розкрити потенціал до гармонійного поєднання різних аспектів свого «Я».

Куратори:Оксана Пушонкова, Поліна Устименко

Теги

Чудово! Ви підписані!
Чудово! Треба завершити оплату для отримання доступу
З поверненням! Ви авторизувались!.
Ваш обліковий запис активовано! Тепер Ви маєте доступ до всього контенту!